“TRABZON’A BAK” II.Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI – PHOTO Contest

“TRABZON’A BAK” II.Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI – PHOTO Contest 28 Temmuz-03 Ağustos

Yarışmamız Ulusal ve Uluslarası Facebook Etkinliği olarak düzenlenmektedir.Trabzon'a Bak II

AMAÇ: TRABZON’daki fotoğraf potansiyelini tanıtmak ve Trabzon FOTOGRAFEVİ olarak fotoğrafın sevilmesini, paylaşılmasını sağlamaktır.

FOTOĞRAF paylaşımlarınız 03 AĞUSTOS saat 23:00’e kadar Facebook ETKİNLİK sayfamızda yapılmalıdır: https://www.facebook.com/events/913016448744618/ Seçimler sonucunda şartnamedeki ödüller verilecek olup Trabzon FOTOGRAFEVİ’nde KARMA Fotoğraf Sergisi  açılacaktır.

YARIŞMA ve SERGİ KONUMUZ: RENKLER

Tema: RENK ve Renklerin etkili kullanımıyla anlatımı güçlü ve estetik fotoğraflarla renklerin gücünü sunmak.

Yarışmamıza sayısal (jpg) RENKLİ fotoğraflarınızla katılabilirsiniz.

YARIŞMA TAKVİMİ:

Fotoğrafların paylaşılması en son:  03 AĞUSTOS 2015 saat: 23:00’e kadar

JÜRİNİN TOPLANMASI                   :  06 AĞUSTOS 2015

SONUÇLARIN açıklanması              :  13 AĞUSTOS 2015

ÖDÜLLER:

  1. “TRABZON’a BAK” KARMA FOTOĞRAF SERGİMİZDE fotoğrafınızla siz de yer alın. (30 adet)
  2.  ÖZEL SAYI e-dergimizin yayınında fotoğrafınızla siz de yer alın. (30 adet)
  3.  BAŞARI belgesi ve e-dergi özel sayı BASKISI hediyesini siz de kazanın (3 adet)
  4.  Fotoğrafınız KAPAK fotoğrafı olarak e-dergimizde yayınlansın. (1 Adet)
  5.  EN ÇOK BEĞENİ ALAN fotoğraf sizin fotoğrafınız olsun. (1 adet)
  6.  Trabzon FOTOGRAFEVİ 3 AYLIK (misafir) ÜYELİK KAZANIN (7 adet)

JÜRİ:

Trabzon FOTOGRAFEVİ  (www.trabzonfotografevi.org) ve

Fototim Editörleri (https://www.facebook.com/fototim.org)

ÖDÜLLERİN DETAYLARI

I) EDİTÖR SEÇİMİ olan 30 fotoğraf Trabzon FOTOGRAFEVİ “TRABZON’a BAK” KARMA FOTOĞRAF SERGİMİZDE yer almaya HAK KAZANACAKTIR.

II) ÖN SEÇMELERİ ALBÜMÜ’nde EN ÇOK BEĞENİ ALAN 1 FOTOĞRAFIN SAHİBİNE BAŞARI belgesi ve e-dergi BASKISI hediye edilecektir.

III) EDİTÖR SEÇİMİ BİRİNCİSİ olan 1 FOTOĞRAFIN SAHİBİNE BAŞARI belgesi ve e-dergi BASKISI hediye edilecektir.

IV) KAPAK FOTOĞRAFI seçilen 1 FOTOĞRAFIN SAHİBİNE BAŞARI belgesi ve e-dergi BASKISI hediye edilecektir.

V) Kazanan 30 fotoğraf sahibinden en fazla 7 fotoğrafçıya Trabzon FOTOGRAFEVİ 3 AYLIK (misafir) ÜYELİK hediye edilecektir.

 

Fotoğraf yayını Ödülleri:

EDİTÖR SEÇİMİ olan 1 fotoğraf “TRABZON’A BAK” II.ÖZEL SAYI e-dergimizde KAPAK fotoğrafı (örnek e-dergi https://www.trabzonfotografevi.org/e-dergi-sayi-2/) olarak yayınlanmaya hak kazanacaktır.

ÖN SEÇMELER ALBÜMÜ’nde EDİTÖRLERİMİZCE seçilecek en fazla 30 fotoğraf “TRABZON’A BAK” II.ÖZEL SAYI e-dergimizde (örnek e-dergi https://www.trabzonfotografevi.org/edergi/1/) yayınlanmaya hak kazanacaktır ve Trabzon FOTOGRAFEVİ “TRABZON’a BAK” KARMA FOTOĞRAF SERGİMİZDE yer almaya HAK KAZANACAKTIR.

ETKİNLİK sayfamızda üyelerce yayınlanacak fotoğraflar arasından yapılacak ÖN ELEME ve SON FİNAL SEÇİMLERİNDE “EDİTÖRLERCE” Trabzon FOTOGRAFEVİ “TRABZON’a BAK” KARMA FOTOĞRAF SERGİ’mizde yayınlanacak fotoğraflar ve diğer kazananlar belirlenecektir.

Seçim sıralaması şu şekilde gerçekleşecektir:

1-“RENKLER” konulu fotoğraflarınızı ETKİNLİK sayfamızda paylaşmalısınız.(Her fotoğrafçı en fazla 4 fotoğrafla katılabilir)

2-Editörlerimizce ön elemeleri geçen fotoğraflar her gün ( https://www.facebook.com/trabzonfotografevi ) sayfamızın “TRABZON’A BAK” II.Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI ÖN SEÇMELERİ ALBÜMÜ’nde yayınlanacaktır.

3-“TRABZON’A BAK” II.Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI ÖN SEÇMELERİ ALBÜMÜ’nde yayınlanacak fotoğraflardan“EN ÇOK BEĞENİ tıklaması alan 1 fotoğraf” e-dergimizin “TRABZON’A BAK” II.ÖZEL sayı e-dergimizde ÖZEL BAŞARI BELGESİ ile yayınlanmaya ve Trabzon FOTOGRAFEVİ “TRABZON’a BAK” KARMA FOTOĞRAF SERGİMİZDE yer almaya HAK KAZANACAKTIR.

4-“TRABZON’A BAK” II.Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI ÖN SEÇMELERİ albümünde yayınlanan tüm fotoğraflar içinden ayrıca “EDİTÖRLERCE” seçilecek 30 fotoğraf “TRABZON’A BAK”II.ÖZEL sayı e-dergimizde yayınlanmaya ve Trabzon FOTOGRAFEVİ “TRABZON’a BAK” KARMA FOTOĞRAF SERGİMİZDE yer almaya HAK KAZANACAKTIR.

5-SONUÇLARIN AÇIKLANMASI: Sonuçlar 21 AĞUSTOS 2015’a kadar yayınlanacak olan  https://www.trabzonfotografevi.org  web sayfamızda duyurulacaktır.

6-Jüri fotoğraf seçimlerinde gereklilik görülmesi halinde belirtilen adette fotoğraf seçmeme hakkına sahiptir.

NOT:Ayrıca “TRABZON’A BAK” ÖZEL SAYI e-dergimizin KAPAK fotoğrafı seçimi de yapılacaktır ve en çok beğeni alan fotoğraf değil, EDİTÖRLERCE seçilen fotoğraf KAPAK fotoğrafı seçilecektir.

Yayınlanan TÜM E-DERGİ sayılarımızı izlemek için lütfen tıklayınız: https://www.trabzonfotografevi.org/site/category/e-dergi/

(NOT:Tüm kurallar gereklilik halinde; duyuru yapmaksızın değiştirme hakkı Trabzon Fotoğrafevi yönetiminin kararlarına bağlıdır.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın