Şenol Erdener “F’ye DOĞRU” adlı fotoğraf sunumu ve söyleşisi 24 Aralık’ta Trabzon Fotoğrafevi’nde

Şenol Erdener

24 ARALIK 2015 Perşembe akşamı 19:00 da  Trabzon FOTOGRAFEVİ kurucumuz  Şenol ERDENER “F’ye DOĞRU ” adlı fotoğraf sunumu ve söyleşisi ile Trabzon’lu sanatseverlerle ve bizlerle birlikte olacaktır.

Şenol ERDENER Hakkında;

Yönetici olarak kozmetik sektöründe çalışmaktayım.Evli 1 oğul ve 3 kız babasıyım. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum.
www.fototim.org fotoğraf paylaşım sitesini 2010 yılında kurdum ve halen yönetmekteyim.
Halen Anadolu Fotoğraf Dergisi editörlük görevini yürütmekteyim. Çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda derecelerim ve sergilemelerim oldu.
İlk kişisel sergimi 2010 Mayıs’ında Trabzon Sanatevi’nde “Ve Zaman Durdu” ve ikinci kişisel sergimi 2010 Kasım ayında İstanbul Fotoğraf Merkezinde “Işık Sız” adıyla Leica Galeri’de açtım. Fotoğraflarım çeşitli karma sergilerde yer aldı.

Trabzon’da tüm fotoğrafçıların, fotoğraf derneklerinin, kulüplerin ihtiyaçlarını hedefleyerek ve Trabzon’un fotoğrafça buluşma noktası olmasını amaçlayarak  Trabzon FOTOGRAFEVİ‘ni 2014 yılında kurdum. Trabzon FOTOGRAFEVİ‘nin fotoğrafçıların destekleri, fikirleri ve tercihleri  doğrultusunda Trabzon’da faaliyetlerini geliştirmesini diliyorum.
Fotoğrafta ve sanatta öğrenecek çok şey olduğuna inanarak
fotoğraf çekmek ve paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

_MG_0227
Şenol Erdener

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın