Ömür Haydaroğlu “Kurgu” adlı Fotoğraf Sunumu ile 25 Aralık’ta Trabzon Fotoğrafevi’nde

Ömür Haydaroğlu "Kurgu" adlı Fotoğraf Sunumu
Ömür Haydaroğlu “Kurgu” adlı Fotoğraf Sunumu

25 ARALIK 2014 PERŞEMBE akşamı 18:30 da  Üyemiz Ömür Haydaroğlu  “KURGU” adlı fotoğraf sunumu ve söyleşisi ile misafirimiz olacaktır. Üyemiz  Ömür Haydaroğlu bu  sunumda fark yaratan  tercihleriyle kurguladığı kadrajlarla  bizlerle olacaktır.

Sunum hemen ardından saat 19:00 da Üyemiz Mustafa Gündoğdu’nun  “MAKRO Notları” teknik sunumu sizlerle birlikte olacaktır. “MAKRO Notları” bölümümüz  uygulamalı makro çekim tekniklerini de içeren detaylı bir bilgi paylaşımı içermektedir. Makro’ya ilgi duyan tüm fotoğraf dostlarımızın bu sunuma katılmasını diliyoruz.

Not:Üyeler haricindeki izleyici girişlerinde MİSAFİR kartı  temin edinilmesi gerekmektedir. (Not: Aralık ayı misafir kartları ÜCRETSİZ olarak verilmektedir)

Ömür HAYDAROĞLU HAKKINDA:

Ömür HAYDAROĞLU, Nevşehir’de doğup büyüdü,Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunu.2006 yılından buyana Trabzon’da yaşıyor.Üniversite yıllarında fotoğrafa ilgi duymaya başladı,birkaç yıldır fotoğraf çekiyor ve kendini geliştirmeye çalışıyor. Manzara fotoğraflarıyla başlayan serüveni, portre ve kurgu fotoğrafına evrilmiştir.Fotoğrafı bir yolculuk, anı fark etme ve yakalama ayrıcalığı olarak tanımlıyor.

Ömür Haydaroğlu
Ömür Haydaroğlu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın