Murat Saltik “UNUTULMAZ” fotoğraf sunumu ve Kutup Martısı 140 yıl sonra kutlama töreni 30 Aralık’ta Trabzon FOTOGRAFEVİ’nde

Unutulmaz

Türkiye’de ilk kez görülerek kayda alındığı 1874 yılından itibaren kuş gözlemcilerinin fotoğraflamak için peşinde olduğu ‘kutup martısı’ Rize sahilinde üyemiz Murat Saltık tarafından 12 Aralık 2014 sabahı kaydedildi.

Bu büyük başarısını da kutlamak için, üyemiz Murat Saltik’ ı “UNUTULMAZ” adlı sunumu ve söyleşisi ile fotoğraf dostları ile tekrar  buluşturuyoruz.

30 ARALIK 2014 SALI
Saat: 18:30 Murat Saltik “UNUTULMAZ” fotoğraf sunumu ve söyleşisi
ve etkinlik finalindeki Şenol Erdener tarafından özel olarak hazırlanan  “Trabzon FOTOGRAFEVİ olarak 2014 YILINA VEDA” fotoğraf gösterisini kaçırmayınız.

Murat Saltık HAKKINDA:

81 Trabzon doğumluyum. Çok sevdiğim Trabzon’da büyüdüm. KTÜ Harita Mühendisliğinden mezun olarak iş hayatına başladım. Şu an Çaykur’da çalışmaktayım. Özellikle son iki yıldır fotoğraf ile yoğun bir şekilde ilgileniyorum. Bunu en çok da keyif aldığım için yapıyorum. Hergün aşama kaydettiğim bu sanat dalında daha alınacak çok yolum var. Hep böyle keyifle ilerlemesini umuyorum.

Murat Saltık
Murat Saltık


————————–—————-
NOT: T.FOTOGRAFEVİ’ne üye olabilir veya AYLIK serbest giriş için MİSAFİR kartı temin edebilirsiniz. (NOT: Aralık ayı misafir kartları ÜCRETSİZ olarak verilecektir.)
————————–—————-
Yer: Trabzon FOTOGRAFEVİ Sergi ve sunum Salonu
Kunduracılar Caddesi Dedeoğlu Sokak No:7 K.1 Trabzon/ Türkiye

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın