Murat Saltık “620.64 saniye” adlı Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi 23 Ekim’de Trabzon Fotoğrafevi’nde

23 Ekim 2014 perşembe akşamı 18:30 da  Murat Saltık “620.64 saniye” adlı Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi ile başlıyoruz.

Murat Saltık "620.64 saniye" adlı Fotoğraf Sunumu
Murat Saltık “620.64 saniye” adlı Fotoğraf Sunumu

Fotoğrafevi mekan hazırlıkları hızla devam ediyor. Üyelerin belirlenmesi için ön kayıtlar ve
takım kayıtları 23 Ekim 2014 perşembe akşamı 18:30 daki  Murat Saltık “620.64 saniye” adlı sunumu sonrasında başlıyor. Sunumun ardından Halil Aktaş ile Murat Saltık’ın sıcak ve ilgi çekici söyleşisi sizlerle olacak ve finalde etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

Adres: Kunduracılar Caddesi Dedoğlu Sokak No:7 K1 Trabzon

SUNUM HAKKINDA KISA KISA;
Hayatımın son bir yılından bazı kesitleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Sununun adı da buradan gelmektedir. Tam olarak son bir yılımın 620.24 saniyesidir sizlerle paylaşacağım. Sunu içinde birçok dal olmasına rağmen şu ara en çok ilgilendiğim Ornito fotoğrafçılığı ağırlıktadır. Keyif alarak, iyi kötü emek vererek elde ettiklerimi sizlerin beğenisine sunmak ayrı bir keyiftir.
Murat Saltık HAKKINDA:
81 Trabzon doğumluyum. Çok sevdiğim Trabzon’da büyüdüm. KTÜ Harita Mühendisliğinden mezun olarak iş hayatına başladım. Şu an Çaykur’da çalışmaktayım. Özellikle son iki yıldır fotoğraf ile yoğun bir şekilde ilgileniyorum. Bunu en çok da keyif aldığım için yapıyorum. Hergün aşama kaydettiğim bu sanat dalında daha alınacak çok yolum var. Hep böyle keyifle ilerlemesini umuyorum.

Murat Saltık
Murat Saltık

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın