FOTOĞRAFEVİ “TRABZON’A BAK” Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI – PHOTO Contest

trabzona bak

Trabzon FOTOGRAFEVİ “TRABZON’A BAK”  Fotoğrafı YARIŞMASI  nasıl yapılmaktadır?

AMAÇ: TRABZON’u tanıtmak ve Trabzon FOTOGRAFEVİ olarak fotoğrafın sevilmesini, paylaşılmasını sağlamaktır.

ETKİNLİK sayfamızda üyelerce yayınlanacak  fotoğraflar arasından yapılacak ÖN ELEME ve SON FİNAL SEÇİMLERİNDE “EDİTÖRLERCE” Trabzon FOTOGRAFEVİ-E-DERGİ’mizde yayınlanacak fotoğraflar ve kazananlar belirlenecektir.

ÖNEMLİ: FOTOĞRAF paylaşımlarınız 10 HAZİRAN saat 23:00’e kadar ETKİNLİK sayfamızda yapılmalıdır: https://www.facebook.com/events/297550857086629/?context=create&source=49#

 

1.KONU: SERBEST

2.KONU: TRABZON olmak üzere iki kategoride .

ÖDÜLLER:

 ÖN SEÇMELERİ ALBÜMÜ’nde EN ÇOK BEĞENİ ALAN 1 FOTOĞRAFIN SAHİBİNE BAŞARI belgesi ve e-dergi BASKISI hediye edilecektir.

EDİTÖR SEÇİMİ BİRİNCİSİ olan 1 FOTOĞRAFIN SAHİBİNE BAŞARI belgesi ve e-dergi BASKISI hediye edilecektir.

KAPAK FOTOĞRAFI seçilen 1 FOTOĞRAFIN SAHİBİNE BAŞARI belgesi ve e-dergi BASKISI hediye edilecektir.

EDİTÖR SEÇİMİ olan 3 fotoğraf sahibi fotoğrafçı Fototim e-dergisinde (örnek e-dergi:http://edergi.fototim.org/e-dergi20/)PORTFOLYO yayınlanmaya hak kazanacaktır.

Fotoğraf yayını Ödülleri:

EDİTÖR SEÇİMİ olan 1 fotoğraf “TRABZON’A BAK” ÖZEL SAYI e-dergimizde KAPAK fotoğrafı (örnek e-dergi https://www.trabzonfotografevi.org/edergi/1/) olarak yayınlanmaya hak kazanacaktır.

ÖN SEÇMELERİ ALBÜMÜ’nde EN ÇOK BEĞENİ tıklaması alan ilk 9 fotoğraf “TRABZON’A BAK” ÖZEL SAYI e-dergimizde (örnek e-dergi https://www.trabzonfotografevi.org/edergi/1/) yayınlanmaya hak kazanacaktır.

EDİTÖR SEÇİMİ olan 40 fotoğraf “TRABZON’A BAK” ÖZEL SAYI e-dergimizde (örnek e-dergi https://www.trabzonfotografevi.org/edergi/1/) yayınlanmaya hak kazanacaktır.

AMAÇ: TRABZON’u tanıtmak ve Trabzon FOTOGRAFEVİ olarak fotoğrafın sevilmesini, paylaşılmasını sağlamaktır.

ETKİNLİK sayfamızda üyelerce yayınlanacak  fotoğraflar arasından yapılacak ÖN ELEME ve SON FİNAL SEÇİMLERİNDE “EDİTÖRLERCE” Trabzon FOTOGRAFEVİ-E-DERGİ’mizde yayınlanacak fotoğraflar ve kazananlar belirlenecektir.

Seçim sıralaması şu şekilde gerçekleşecektir:

1-SERBEST veya Trabzon konulu fotoğraflarınızı ETKİNLİK sayfamızda paylaşmalısınız.(Her fotoğrafçı en fazla 3 fotoğrafla katılabilir)

2-Editörlerimizce ön elemeleri geçen fotoğraflar her gün ( https://www.facebook.com/trabzonfotografevi ) sayfamızın “TRABZON’A BAK” Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI ÖN SEÇMELERİ ALBÜMÜ’nde yayınlanacaktır.

 

3-“TRABZON’A BAK” Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI ÖN SEÇMELERİ ALBÜMÜ’nde yayınlanacak fotoğraflardan”EN ÇOK BEĞENİ tıklaması alan ilk 9 fotoğraf” (her fotoğrafçının sadece bir fotoğrafı kazanabilir)e-dergimizin “TRABZON’A BAK” ÖZEL sayı e-dergimizde yayınlanmaya hak kazanacaktır.

4-“TRABZON’A BAK” Ödüllü Fotoğraf YARIŞMASI ÖN SEÇMELERİ albümünde yayınlanan tüm fotoğraflar içinden ayrıca “EDİTÖRLERCE” seçilecek 40 fotoğraf “TRABZON’A BAK” ÖZEL sayı e-dergimizde yayınlanmaya hak kazanacaktır.

5-SONUÇLARIN AÇIKLANMASI: Sonuçlar 10 Temmuz’a kadar yayınlanacak olan “TRABZON’A BAK” ÖZEL SAYI e-dergimizde ve https://www.trabzonfotografevi.org  web sayfamızda duyurulacaktır.

6-Jüri fotoğraf seçimlerinde gereklilik görülmesi halinde belirtilen adette fotoğraf seçmeme hakkına sahiptir.

7-SONUÇ bildirim: 05 TEMMUZ 2014 (web sayfamızda yayınlanacak e-dergi ile)

NOT:Arıca “TRABZON’A BAK” ÖZEL SAYI e-dergimizin KAPAK fotoğrafı seçimi de yapılacaktır ve en çok beğeni alan fotoğraf değil, EDİTÖRLERCE seçilen fotoğraf KAPAK fotoğrafı seçilecektir.

JURI: Fototim Editörleri (https://www.facebook.com/fototim.org )

Yayınlanan TÜM E-DERGİ sayılarımızı izlemek için lütfen tıklayınız: https://www.trabzonfotografevi.org/category/e-dergi/

(NOT:Tüm kurallar gereklilik halinde; duyuru yapmaksızın değiştirme hakkı Trabzon Fotoğrafevi yönetiminin kararlarına bağlıdır.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın