Ergül Şahinbaş “Yürüdüğüm Yollar” adlı Fotoğraf Sunumu ile 11 Aralık’ta Trabzon Fotoğrafevi’nde

"Yürüdüğüm Yolar"
“Yürüdüğüm Yolar”

11 ARALIK 2014 PERŞEMBE akşamı 18:30 da  Üyemiz Ergül Şahinbaş “Yürüdüğüm Yollar ” adlı fotoğraf sunumu ve söyleşisi ile misafirimiz olacaktır. Üyemiz  Ergül Şahinbaş bu  sunumda   insan portreleri, yaşamdan kareler ve  İtalya seyahati fotoğrafları ile  bizlerle olacaktır.

Sunum hemen ardından saat 19:00 da “Fotoğrafta TEMA” konusu detaylı sunumla sizlerle birlikte olacaktır.

Not:Üyeler haricindeki izleyici girişlerinde MİSAFİR kartı  temin edinilmesi gerekmektedir. (Not: Aralık ayı misafir kartları ÜCRETSİZ olarak verilmektedir)

SUNUM Ve Ergül ŞAHİNBAŞ HAKKINDA:

İngilizce öğretmeniyim. Boş zamanlarımda fotoğraf çekmeyi seviyorum.1-2 yıldır tam olarak fotoğrafa yöneldim.

Neden fotoğraf dersem? Anılarımı yaşatacağım,gittiğim gezdiğim yerleri belgeleyebileceğim, sevdiklerimle paylaşabileceğim bir alan fotoğrafçılık.Her gün gördüğümüz pek çok şey var ve gözümüzün önünden akıp gidiyorlar.Bu anlamda bunları fark edip kalıcı hale getirmek gayem. İnsan öğesi ağırlıklı fotoğrafları, yaşamın içinden olanları çok seviyorum.
İşim gereği hayatın içinden fotoğraflar , (özellikle çocuk fotoğrafları ) vakit bulamasam da çekmeye çalışıyorum . Fotoğraf çekmediğim bazı anlarda o anların bir daha yaşanmayacağını da düşününce , neden şu ana kadar fotoğrafla tanışmadım diye de pişmanlık duyuyorum.
Özellikle portre fotoğraflarında belki de aynı yer, aynı mekan aynı bakış açısı dahi olsa, her bakışta farklı hayatlar, farklı yaşanmışlıklar beni çok etkiliyor ve bende merak uyandırıyor. Yeni şeyler öğrenmeyi ,değişik yerler gezmeyi seviyorum. Daha yolun başındayım ve öğrenecek çok şey olduğunu düşünüyorum.

Ergül Şahinbaş
Ergül Şahinbaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın