Dr Süleyman Çam “Yaşamın Diğer Yüzü” adlı sunumu ile 18 Aralık’ta bizlerle

süleyman çam sunumu

İFSAK yönetim kururlu üyesi Dr. Süleyman Çam “Yaşamın Diğer Yüzü” sunum ve söyleşisi ile 18 Aralık Perşembe akşamı 18:30 da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde Trabzon’lu Fotoğrafseverlerle birlikte olacaktır.

Trabzon FOTOGRAFEVİ bu organizasyona Perşembe akşamı etkinlikleri ile destek verecektir. Tüm sanatseverleri ve üyelerimizi bu sunuma davet ediyoruz.

YER: Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi –Tarih: 18 ARALIK 2014  18:30 Perşembe

Dr Süleyman ÇAM ve Fotoğraf Sunumu Hakkında;

Dr. Süleyman Çam amatör olarak başladığı ve devam ettirdiği fotoğraf sanatçılığının birikimlerini bizlerle paylaşmak istemektedir. 2011 yılında Türkiye fotoğraf milli takımına seçilen Çam, yine aynı yıl İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneğini (İFSAK) uluslararası yarışmalarda da temsil etmiştir İFSAK’da yönetim kurulu üyesi olan Dr. Süleyman Çam katıldığı uluslararası fotoğraf yarışmalarında başta İngiltere ve Amerika olmak üzere 9’u altın 22 madalya kazanmıştır.
Hazırlamış olduğu “Yaşamın Diğer Yüzü” fotoğraf çalışmasıyla hayatın zor tarafında olanları, tutunmaya çalışanları ve onların yaşadıkları duyguları kendisi de hissederek fotoğraflarına aktarmaya çalışmıştır. Bu fotoğraf çalışmasını Türkiye’nin birçok yerinde sunan sanatçı aynı duyguları 18 Aralık Perşembe günü saat 18:30 da Hamamizade Kültür merkezinde bizlerle de paylaşmak istemektedir.

Dr. Süleyman Çam
Dr. Süleyman Çam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın